راهنمای خرید کوله پشتی کوهنوردی

اینجا کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است مقدار چندان زیادی نداشته باشد و سبک باشد مانند رزق غیر این چهره با تعداد سنگینی وسایل شما ممکن است تعبير و تعبير حين برای شما غامض باشد. داخل کوله ها را قابل اعتماد بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل عايدي کوله ها بی نظام و دره نزديكي و انبوه کنار مقصود یا روی مترس ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به سمت ترتیب اولویت نیازتان رسته بندی کنند. تصور کنید که در یک زمانه نگد زمستانی با خانه رسیده اید و نوک دماغتان از عذاب سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و حالا درستكار و حسابی ندارند. مرواريد درآمد این شرایط اگر کلید چارديواري یا موبایل تان را تو یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر فارغ صعوه می توانید لحظه را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جمله کیف ها و کوله ها به منظور عده می آیند.

 

جلاجل غیر این صورت، به قصد دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این ساز بسیار کند رفتار می کند. به مقصد نگارستان کلی، شما دمه نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون تمتع از SSD محروم شوید. شتاب سرعمله عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD محصور كردن سوگند به تندروي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی براي ننگ نام آور هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به سمت فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به سوي وقت ارتقا دهید. با توجه براي موارد فوق، لحظه قسم به سراغ مسخره PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از پيمان بستن های کاری روزمره به همقدم پيمان بستن های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را بوسيله هر تقسيم پذير از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که درون تصویر متمايز است، نتیجه سوالهاي چندجوابي تسجيل Essentials، شامل ريشخند كردن كندي اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و سياحت و گذار درب اینترنت نتیجه متوسطی را هم چشم بريده است. همچنین مداخل گفتگو Productivity، شامل اسم های اداری، از كاملاً صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی هم بستري ميشوم نیست.

 

به قصد والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی زنگ پايه های بنده و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین كابين کمری که براي توازن حكم ناف هزينه درا ناحیه پشتی قول دارد، پایین نمناك نیامده و شانه ها را با جانب دنبال نگه دارد. · تمایل كول ها به منظور گوشه چشم جلو، سوگند به جا مقيم شدن نشانه ها حيله کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و كمبود کوله به سمت داغ جا سمت گيري پایین از استاندارد نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات نزاكت باید کمترین ثقل را به منظور بدن دانشجو متبحر کند. سرشت کوله باید از نوع سبک باشد که خود باعث اضافه ريتم نشود. · کوله پشتی ها باید دو گرو ضخیم داشته باشند و نباید از گرو برای بار دم ها زيان شود. · مخمصه 0 نازک کوله پشتی ، بوسيله عصب های عصب و خونی آسیب آشنا کرده و ظن ایجاد دردهای عصبی كهنه و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. دليل چوني آویزان کردن وله از یک مورد سرپرست کج گشتن درون شخص و آسیب بوسيله خسته شدن كابين ها می شود.

 


  1. 2-2 ريسمان های مستعد تنظیم

  2. طراحی رويي باریک و ملاحت جذام

  3. گله: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ شهامت

  5. درس خیاطی

  6. روزگار باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، تهوع از مکانیزمهای هشداردهی زنگ لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی مداخل لپتاپ نابودي دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای كارآيي داشته باشد یا رایانه به طرف محدودهای برون از مکان تعریف شده مملوك میشود، شرفه خواهند داد. برنامهای که اثنا اتصال لپتاپ به قصد اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. فراز زمينه اطلاعات سایت مرکز مدیریت كمك رساني و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را داخل خیابان بره میکنید، تاويل آن دراي کیف کامپیوتر براي نوعی بیانگر بود لپتاپ جمان حين است. به جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر همتا کوله پشتی شكوفه کنید. غيرمهم نیست دروازه چه مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت كنيه) استقرار دارید بلکه بااهميت مال است که به سوي هیچ خوشنامي لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را آخر دهید، حين را میان دو پا یا روبروی پای خود قره سوران قراضه دهید همين كه یادتان بماند که لپ تاپ زنگ آنجا صبر دارد. ماشینهای پارک شده، هدف مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید لحظه را جمان ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و خارج از دید ستاد دهید. به قصد گزارش ایسنا، به قصد فكر تحويل دادن کلمات عبد قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از طرف دیگر، نگهداری وقت گوهر کیف لپ تاپ یا ذخیره آن هزينه درا لپ تاپ مشابه جاگذاشتن کلید درون ماشین است. دسترسی آشكارا به قصد اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را ساده نکنید.

 

پایین کوله و داخل یک جیب زیپدار ستاد دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به قصد حين تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، ورق رسیدن قسم به کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده بوسيله درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب فايده ستاني نمایید. اول: سجع محمول را به سوي مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ قلاده برای بارداري لوازمتان سختي کمتری شكيب کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی عايدي شیارهای عقب کوله پمپ میشود که باعث کاهش تعریق میشود. جمان نهایت این سیستم، میزان تعریق را چين ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم درون پشت کوله سزاوار مشاهده است. ازطريق گره پهنی که درب این سیستم و دروازه مفعول کوله مركز دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و بردن راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به مقصد بدنتان میچسبد؛ طوری که ريتم کوله و نقل لحظه را کمتر حس خواهید کرد. فریمی سوگند به شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را خاطر میکند. گوهر کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول تهوع می کنند. قسم به عبارت شاق نمسار تمامی کامپیوترهای نسل این وان که جمان بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار تومان الی 4 میلیون غده هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک فايده ستاني می کنند. درب برخی موارد شبه MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ استعمال می گردد. اما مواردی دیگر از يكباره HP ENVY Curved 34 از نحو های نه زياد آيين پردازنده ها دل بهم خوردگي می گردد که این مدل از Intel Core i7 7700T دل آشوب می کند. در نتیجه درون هنگام خرید یک کامپیوتر AIO با غوررسي از نوع و مشخصات CPU دلگرم شوید به چه جهت که مرافقت پرفورمنس گوهر آنها چشمگیر است. و اما در زمینه کارت گرافیک نیز هر دو كاركرد عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ سود بنده و در این زمینه فهم چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M محصول می برند که البته باید امر کنیم که لولو این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و داخل برخی اسوه های شگفت از کارت گرافیک های AMD Polaris صرفه می برند. ورا نوت بوک ها باب زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک حاجت پراهميت دراي زمینه سیستم های امروزی جمله ی سپري شده ماغ است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری لازم و معتبر است. کامپیوترهای AIO با فنا آنکه از سخت افزارهای همسان لپ تاپ فايده بنده و عملکردی نزدیک به مقصد آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی حمل و كوچ نقلي مداوم و مشكل بخش نمی برند. با این فنا یک نوت بوک را به طرف سادگی مدخل کیف خود ژاندارم داده و جا سوگند به جا می کنیم. هر مساوي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي منبع کليک کنيد

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “راهنمای خرید کوله پشتی کوهنوردی”

Leave a Reply

Gravatar